E-shopu právě probíhá zkouškové období. Omlouvám se předem za případné nesrovnalosti. Pracuji na tom, aby byl brzy maximálně funkční. Děkuji za Vaši trpělivost!

Novoročenka andělská

Neohodnoceno
 
 
Dostupnost Dodání do měsíce (100 ks)
33 Kč / ks    
Kód produktu A-PF25
Značka Amáluška
Kategorie Novoročenky
 
Něžná novoročenka ve smetanovo-bílých odstínech s reliéfním vzorem anděla. Kartička je nalepena na podkladový karton nebo ruční papír s hrubou strukturou oboustranně lepící páskou, takže krásně vystupuje nad povrch.

Gramáž karty s textem je 220 g/m2. Gramáž obálky je 120g/m2. Rozměry novoročenky je cca 120 x 170 mm. Uvedená cena je včetně tisku a obálky.

 

Výběr fontů písma můžete vybírat zde a změny textu zde.

 

Poplatek za grafické úpravy a předtiskovou přípravu... KDY a KOLIK:

Při objednání 1-29 ks je poplatek vždy 150,- (týká se pouze změny textu a loga). Náhled zasílán v PDF. Nad 30 ks včetně  je to bez poplatku.

Pokud si zákazník vyžaduje zaslání jiných barevných úprav než jsou ty výše uvedené, změnu barvy a stylů písma, velikosti či další designové změny,  je to již za poplatek 250,- Kč bez závislosti  na počtu objednaných novoročenek.

Tuto novoročenku lze vyrobit v různých barevných variantách, velikost měnit nelze. Při designových změnách je možná změna ceny novoročenky. Vaši představu stačí napsat do poznámky k objednávce, případně objednat přes email info@amaluska.cz. Domluvíme se na veškerých podrobnostech a změnách. Prosím respektujte termín dodání, vše je v závislosti i na skladových zásobách dodavatelů a množství již smluvených zakázek - vše je ruční práce. Děkuji za pochopení.
Je to vlastní návrh, prosím nekopírovat!
 
Využíváme soubory cookies, které nám pomáhají poskytovat a zlepšovat naše služby. Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi pravidly pro cookies.