E-shopu právě probíhá zkouškové období. Omlouvám se předem za případné nesrovnalosti. Pracuji na tom, aby byl brzy maximálně funkční. Děkuji za Vaši trpělivost!

Novoročenka přírodní se stromečkem

Neohodnoceno
 
 
Dostupnost Dodání do měsíce (100 ks)
37 Kč / ks    
Kód produktu A-PF19
Značka Amáluška
Kategorie Novoročenky
 
Tuto novoročenku je možno objednat v minimálním počtu 50 ks.

Podlouhlé vánoční blahopřání vel. 10,5 x 21 cm v přírodním designu s výsekem vánočního stromu a ručním nepálským papírem. Tisk je na smetanové (nebo bílé) kartě papíru o gramáži 240 g/m2, která je nalepena na ruční papír 3D lepící páskou pro trojrozměrný efekt. Zdobeno papírovým výsekem vánočního stromu a kamínky. Vše je ruční práce! Tisk je matný v barvě papíru.

V ceně je smetanová DL obálka gramáže 120 g/m2.

 

Výběr fontů písma můžete vybírat zde a změny textu zde.

 

Design zůstává v přírodních tónech, změnit lze jen barevnost karty s textem smetanová za bílou (tato změna je bez poplatku).

Poplatek za grafické úpravy a předtiskovou přípravu... KDY a KOLIK:

Při objednání 1-29 ks je poplatek vždy 150,- (týká se pouze změny textu a loga). Náhled zasílán v PDF. Nad 30 ks včetně  je to bez poplatku.

Pokud si zákazník vyžaduje zaslání jiných barevných úprav než jsou ty výše uvedené, změnu barvy a stylů písma, velikosti či další designové změny,  je to již za poplatek 250,- Kč bez závislosti  na počtu objednaných novoročenek.

Tuto novoročenku lze vyrobit v různých barevných variantách, velikost měnit nelze. Při designových změnách je možná změna ceny novoročenky. Vaši představu stačí napsat do poznámky k objednávce, případně objednat přes email info@amaluska.cz. Domluvíme se na veškerých podrobnostech a změnách. Prosím respektujte termín dodání, vše je v závislosti i na skladových zásobách dodavatelů a množství již smluvených zakázek - vše je ruční práce. Děkuji za pochopení.
Je to vlastní návrh, prosím nekopírovat!
 
Využíváme soubory cookies, které nám pomáhají poskytovat a zlepšovat naše služby. Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi pravidly pro cookies.