E-shopu právě probíhá zkouškové období. Omlouvám se předem za případné nesrovnalosti. Pracuji na tom, aby byl brzy maximálně funkční. Děkuji za Vaši trpělivost!

Novoročenka se stromečkem a ručním papírem

Neohodnoceno
 
 
Dostupnost Dodání do měsíce (100 ks)
35 Kč / ks    
Kód produktu A-PF18
Značka Amáluška
Kategorie Novoročenky
 
Podlouhlé vánoční blahopřání vel. 10,5 x 21 cm s výsek vánočního stromu a ručním papírem  (podkladový papír je možno měnit za libovolný). Tisk je na bílé (může být i smetanová) kartě papíru o gramáži 240 g/m2, která je nalepena na ozdobný papír 3D lepící páskou pro trojrozměrný efekt. Zdobeno papírovým výsekem vánočního stromu a kamínky. Vše je ruční práce! Tisk je matný  v barvě papíru.

V ceně je obálka gramáže 120 g/m2.

 

Výběr fontů písma můžete vybírat zde a změny textu zde.

 

Poplatek za grafické úpravy a předtiskovou přípravu... KDY a KOLIK:

Při objednání 1-29 ks je poplatek vždy 150,- (týká se pouze změny textu a loga). Náhled zasílán v PDF. Nad 30 ks včetně  je to bez poplatku.

Pokud si zákazník vyžaduje zaslání jiných barevných úprav než jsou ty výše uvedené, změnu barvy a stylů písma, velikosti či další designové změny,  je to již za poplatek 250,- Kč bez závislosti  na počtu objednaných novoročenek.

Tuto novoročenku lze vyrobit v různých barevných variantách, velikost měnit nelze. Při designových změnách je možná změna ceny novoročenky. Vaši představu stačí napsat do poznámky k objednávce, případně objednat přes email info@amaluska.cz. Domluvíme se na veškerých podrobnostech a změnách. Prosím respektujte termín dodání, vše je v závislosti i na skladových zásobách dodavatelů a množství již smluvených zakázek - vše je ruční práce. Děkuji za pochopení.
Je to vlastní návrh, prosím nekopírovat!
 
Využíváme soubory cookies, které nám pomáhají poskytovat a zlepšovat naše služby. Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi pravidly pro cookies.