E-shopu právě probíhá zkouškové období. Omlouvám se předem za případné nesrovnalosti. Pracuji na tom, aby byl brzy maximálně funkční. Děkuji za Vaši trpělivost!

Novoročenka čtvercová s designovým papírem

Neohodnoceno
 
 
Dostupnost Dodání do měsíce (100 ks)
29 Kč / ks    
Kód produktu A-PF3
Výrobce Amáluška
Kategorie FIREMNÍ
 
Vánoční blahopřání vel. 13,5 x 13,5 cm s designovým papírem se zlatavými odlesky a reliéfním zdobením, vše ruční práce. Tisk je na smetanové kartě papíru o gramáži 240 g/m2, karta může být i bílá a je lepena 3D páskou pro efekt.Tisk je matný  ve zlatavohnědém odstínu. Logo může být uvedeno u textu nebo nemusí.

V ceně je obálka gramáže 120 g/m2, barva buď bílá nebo smetanová dle karty.

Pokud nebudou provedeny žádné grafické změny, je změna jen barvy designového papíru, textu a loga bez poplatku při objednání nad 30 ks. Do 30 ks je poplatek 150,-.

Designový papír je v různých barvách a vzorech, na vyžádání zašlu vzorníček na email.

Pokud si zákazník vyžaduje zaslání jiných barevných úprav, velikostí či další designové změny, případně i náhledy různých stylů písma, je za tuto službu pevný poplatek 250,- Kč bez závislosti  na počtu objednaných novoročenek.

Výběr fontů písma můžete vybírat zde a změny textu zde. Vaši představu stačí napsat do poznámky k objednávce, případně objednat přes email info@amaluska.cz. Domluvíme se na veškerých podrobnostech a změnách. Prosím respektujte termín dodání, vše je v závislosti i na skladových zásobách dodavatelů a množství již smluvených zakázek - vše je ruční práce. Děkuji za pochopení.

Tuto novoročenku lze vyrobit v různých barevných variantách, velikost nelze měnit. Při velkých designových změnách je možná změna ceny novoročenky.

 Je to vlastní návrh, prosím nekopírovat!
 
Využíváme soubory cookies, které nám pomáhají poskytovat a zlepšovat naše služby. Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi pravidly pro cookies.