KONEC s příjmem nových objednávek s dodáním v červenci!!! Mám již plno a v srpnu dovolenou. Děkuji za pochopení.

Svatební jmenovka s kvítkem ROMANTIK

Neohodnoceno
 
 
Dostupnost Dodání v září 2019 (100 ks)
22 Kč / ks    
Kód produktu A-SJROMANTIK
Značka Amáluška
Kategorie Svatební jmenovky
 

...

Veškeré informace ohledně výroby svatebních listin, jednotlivé texty k výběru a styly textů najdete zde.

...

Pro všechny oblíbence přírodního stylu a romantiky je určeno svatební oznámení ROMANTIK, které je v základním provedení jemně smetanovo-bílé, z této sady je nabízená jmenovka.
Je to velmi oblíbená sada oznámení, které se skládá z několika vrstev papíru, které jsou k sobě lepeny různým způsobem, vrchní karta je lepena 3D páskou, zdobení kvítkem s perlí. Karton k tisku o gramáži 240 g/m2  je možno kombinovat jako bílý nebo smetanový a je ozdoben raženými rožky, ruční papír dodávám potom v široké škále barev. Květinku je možno také měnit.

Velikost jmenovky po přeložení 8x6 cm.

PŘÍPLATEK, který není v ceně, je za grafické úpravy textu či případné změny designu a to ve výši 150,- Kč. Při objednávce nad 50 ks svatebního oznámení jsou grafické úpravy grátis. Pokud objednáváte více listin (např. jmenovky, pozvánky, oznámení...) je grafický poplatek jen jeden. Pokud objednáváte jen jmenovky, poplatek je také ve výši Kč 150,-.

Jmenovky je možno vyrobit s libovolnými změnami. Jednotlivé typy svatebních sad lze mezi s sebou míchat, je tedy možno si vybrat oznámení toto a menu či jmenovku z jiné sady!

Všechny Vaše představy o vašich jmenovkách prosím poznamenejte do poznámky k objednávce nebo pošlete na info@amaluska.cz! Pomohou Vám např. tyto body:

- jakou velikost bude mít jmenovka v cm?

- tisk je možno provést na bílý nebo smetanový karton,

- barvu ručního papíru je možno také měnit,

- barva a styl textu je možno měnit, stačí napsat Vaši představu,

- je možno dozdobit i lístky dle sady Romantik nebo kvítky nedávat či vyměnit za jiné,

- je možno použít i rovné rožky, bez zdobení .... cena se sníží.

Upozornění: Dle případných změn bude upravena i cena.

Ke jmenovkám je možno vyrobit i ostatní svatební listiny - pozvánky, oznámení, děkovné kartičky, menu, cedulky na stoly, dveře... dále svatební kraftové fotoalbum či památník, .... co jen si budete přát.

Více foto svatebních sad najdete zde.

 
Využíváme soubory cookies, které nám pomáhají poskytovat a zlepšovat naše služby. Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi pravidly pro cookies.