Objednávky a veškeré Vaše dotazy budou vyřízeny ihned po dovolené od 4.3.2019. Děkuji za pochopení.

Svatební pozvánka BELLIS

Neohodnoceno
 
 
Dostupnost Dodání do měsíce (100 ks)
8 Kč / ks    
Kód produktu A-SPBELLIS
Značka Amáluška
Kategorie Svatební pozvánky
 

...

Veškeré informace ohledně výroby svatebních listin, jednotlivé texty k výběru a styly textů najdete zde.

...

Pro všechny oblíbence přírodního stylu a sedmikrásek je určeno svatební oznámení BELLIS, z této sady je nabízená pozvánka.

Pozvánka je vyrobena a tisk proveden na kartě z přírodního  kartonu Via Felt gramáže 220 g (karton má jemný reliéf, není hladký), bez zdobení, jen jednoduchá verze.

Velikost pozvánky je 8 x 5 cm.

PŘÍPLATEK, který není v ceně, je za grafické úpravy textu či případné změny designu a to ve výši 150,- Kč.  Při objednávce nad 50 ks svatebního oznámení jsou grafické úpravy grátis. Pokud objednáváte více listin (např. jmenovky, pozvánky, oznámení...) je grafický poplatek jen jeden, pokud objednáváte jen pozvánky je graf. poplatek stejný 150,- (poplatek by nebyl, pokud by pozvánka zůstala úplně stejná jako vidíte na obrázku - mám na mysli text i jeho barva a styl).

Pozvánku je možno vyrobit s libovolnými změnami. Jednotlivé typy svatebních sad lze mezi s sebou míchat, je tedy možno si vybrat oznámení toto a menu či jmenovku z jiné sady!

Všechny Vaše představy o pozvánkách prosím poznamenejte do poznámky k objednávce nebo pošlete na info@amaluska.cz! Pomohou Vám např. tyto body:

- jakou velikost bude mít pozvánka?

- namísto přírodního papíru s tiskem je možno tisk provést na smetanový či bílý papír Via Felt,

- barva a styl textu je možno měnit

- je možno použít i rovné rožky.

Upozornění: Dle případných změn bude upravena i cena.

K pozvánkám je možno vyrobit i ostatní svatební listiny - oznámení, jmenovky, děkovné kartičky, menu, cedulky na stoly, dveře... dále svatební kraftové fotoalbum či památník, .... co jen si jen  budete přát.

Více foto svatebních sad najdete zde.

 
Využíváme soubory cookies, které nám pomáhají poskytovat a zlepšovat naše služby. Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi pravidly pro cookies.