V současné době není možno odesílat objednávky se zadanou platbou dobírkou či v hotovosti. Je umožněn převod částky pouze na účet! Vše je jen dočasné na dobu karantény kvůli koronaviru. Děkuji za pochopení.

Klasické fotoalbum pro miminko s rámečkem a dekoracemi

Neohodnoceno
 
Dostupnost Dodání do měsíce (2 ks)
1 500 Kč / ks    
Kód produktu 3004
Značka Amáluška
Kategorie Fotoalba
 

Klasické fotoalbum pro miminko je obalené ručním nepálským papírem, barva ručního papíru je krémová, přírodní a reliéf je hladký. Album je ozdobeno bavlněnou smetanovou krajkou a stuhou v libovolné barvě. Na štítku může být jen  jméno nebo i data k narození, botičky a rámeček, ve kterém lze vyměnit fotografii. Velikost rámečku je  9,3x8 cm.

Stuhy mohou mít jakoukoli barvu, napište ji, prosím, do poznámky k objednávce, stejně jako texty. Krajka bude smetanová, může být úzká i širší. Při návrhu bude text zaslán k odsouhlasení na váš email uvedený v objednávce.

Rozměr alba je 31 x 33 cm, šířka hřbetu 4 cm. Vazba alba je šitá. (Rozměr nelze měnit, je dán výrobcem, alba jen obaluji!)

V albu je 100 stran vel. 29x32 cm, smetanové listy jsou odděleny pergamenovým papírem - jemným "pavučinkovým" papírem, který brání poškození protilehlých fotografií.

Všechny alba jsou vyráběny na zakázku, dle požadavků zákazníka a dle skladových možností  je navrhnut design alba. Vaši představu, včetně textů, prosím poznamenejte do poznámky k objednávce nebo napište na email info@amaluska.cz . Po jeho návrhu a odsouhlasení je započnuta výroba.

Fotografie se do alba lepí speciálními lepidly, fotopodlepkami nebo fotorožky. Vše k dokoupení v nabídce mezi Lepidly.

 

Album je dodáno v celofánovém obalu.

Pro více fotografií luxusního fotoalba pro miminko, můžete shlédnout v mé Fotogalerie.

 

 
Využíváme soubory cookies, které nám pomáhají poskytovat a zlepšovat naše služby. Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi pravidly pro cookies.