SLEVY na kreativní materiál až do 35 % !!!

Svatební fotoalba

Svatební fotoalba jsou obaleny ručními papíry z moruše nebo lokty a dozdobeny dle požadavků zákazníka a stylu svatby. Svatební fotoalba vyrábím většinou jako klasická alba s čistými listy uvnitř prokládanými pergamenovým papírem, na které se fotografie lepí fotolepidly, klasicky fotorůžky nebo modernějšími fotopodlepkami (vše k dokoupení zde), vazba alb je pevná, šitá. Předsádka je také z ručního papíru a je možno na ni vlepit libovolnou kartu s tiskem.

Upozornění: Fotoalba jen obaluji, proto nelze měnit velikosti či počet stran, vše to jsou ale kvalitní alba od světoznámých firem Goldbuch, Walther aj. Velikost a počet stran v albu je na vyžádání, pokud není uvedeno jinak, a zašlu ji dle aktuálních skladových zásob. Je možno obalit i alba samolepicí či s kapsami.

Jako svatební dar doporučuji sadu fotoalba, dárkové tašky nebo krabice na album, lze přidat také svatební přání a památník. Celá sada lze vždy sladit se stylem svatby, stačí popsat svatební dekorace nebo zaslat fotografie dekorací, barevností, stylu nebo přímo svatební oznámení na email info@amaluska.cz. Na tomto emailu je možno také album objednat, pokud se vám líbí některé z níže vyobrazených, je nejlepší zaslat jeho fotografii a napsat případné změny.

Svatební alba je možno objednat také ze vzorových příkladů přímo zde na eshopu.

Využíváme soubory cookies, které nám pomáhají poskytovat a zlepšovat naše služby. Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi pravidly pro cookies.