V současné době není možno odesílat objednávky se zadanou platbou dobírkou či v hotovosti. Je umožněn převod částky pouze na účet! Vše je jen dočasné na dobu karantény kvůli koronaviru. Děkuji za pochopení.

Svatební malá přání

Každé přání je vyrobeno dle přání zákazníka, co do barevnosti a stylu dané svatby, na přední stranu a dovnitř je možno natisknout libovolný text. Velikosti přání jsou různá, nejčastější:
- 13,5x13,5 cm
- 15x15 cm
- 12,5x17,5 cm
- DL 10,5x21 cm
- malé A6.
Přání je možno vložit do obyčejné nezdobené obálky, dárkové obálky zdobené shodně jako přání nebo do dárkové taštičky. Uvnitř přání je možno přidat /vlepit/ obálku na finanční dárek a libovolný text, obálku na fin. dar je možno vyhotovit také zvlášť, opět ve stylu přání, vše jako sadu.
Vaše poptávky, přání a požadavky pište, prosím, na info@amaluska.cz, nejlepší je popsat vaši představu a přiložit obrázek z fotogalerie, který se vám líbí. Některá přání již nelze vyrobit, záleží na aktuálních skladových možnostech. Jako základ pro daný design je možno použít fotogalerie vždy.
Cena zakázkových svatebních přání od 120,- a výše  ... dle velikosti, pracnosti a použitého materiálu. Texty, obálky uvnitř, taštičky... vše potom za příplatky, ceny jsou stanoveny ještě před výrobou.
Využíváme soubory cookies, které nám pomáhají poskytovat a zlepšovat naše služby. Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi pravidly pro cookies.