V současné době dovyprodávám zásoby a víceméně nepřibírám nové zakázky, prodej pouze skladových výrobků, nové zakázky jen dle časových možností.

Svatební malá přání

Každé přání je vyrobeno dle přání zákazníka, co do barevnosti a stylu dané svatby, na přední stranu a dovnitř je možno natisknout libovolný text. Velikosti přání jsou různá, nejčastější:
- 13,5x13,5 cm
- 15x15 cm
- 12,5x17,5 cm
- DL 10,5x21 cm
- malé A6.
Přání je možno vložit do obyčejné nezdobené obálky, dárkové obálky zdobené shodně jako přání nebo do dárkové taštičky. Uvnitř přání je možno přidat /vlepit/ obálku na finanční dárek a libovolný text, obálku na fin. dar je možno vyhotovit také zvlášť, opět ve stylu přání, vše jako sadu.
Vaše poptávky, přání a požadavky pište, prosím, na info@amaluska.cz, nejlepší je popsat vaši představu a přiložit obrázek z fotogalerie, který se vám líbí. Některá přání již nelze vyrobit, záleží na aktuálních skladových možnostech. Jako základ pro daný design je možno použít fotogalerie vždy.
Cena zakázkových svatebních přání od 120,- a výše  ... dle velikosti, pracnosti a použitého materiálu. Texty, obálky uvnitř, taštičky... vše potom za příplatky, ceny jsou stanoveny ještě před výrobou.
Využíváme soubory cookies, které nám pomáhají poskytovat a zlepšovat naše služby. Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi pravidly pro cookies.