SLEVY na kreativní materiál až do 35 % !!!

Svatební velká přání

Každé přání je vyrobeno dle přání zákazníka, co do barevnosti a stylu dané svatby, na přední stranu a dovnitř je možno natisknout libovolný text. Velikosti přání jsou uď 20x20 cm nebo vel. A5.
Přání je možno vložit do obyčejné nezdobené obálky, dárkové obálky zdobené shodně jako přání nebo do dárkové taštičky. Uvnitř přání je možno přidat /vlepit/ obálku na finanční dárek a libovolný text. Obálku na fin. dar je možno vyhotovit také zvlášť, opět ve stylu přání, vše jako sadu.
Vaše poptávky, přání a požadavky pište, prosím, na info@amaluska.cz, nejlepší je popsat vaši představu a přiložit obrázek z fotogalerie, který se vám líbí. Některá přání již nelze přesně vyrobit, záleží na aktuálních skladových možnostech. Jako základ pro daný design je možno použít ale fotogalerie vždy.
Cena velkých svatebních přání je od 195,- a výše  ... dle stylu a typu, zda je přání s textem či obálkou uvnitř nebo do taštičky. Ceny jsou stanoveny ještě před výrobou. K objednání jsou přání zde.
Využíváme soubory cookies, které nám pomáhají poskytovat a zlepšovat naše služby. Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi pravidly pro cookies.