SLEVY na kreativní materiál až do 35 % !!!

Svatební poděkování jednoduché 7x10 cm

 
Novinka Efekt lupa
 

Podrobný popis svatebního poděkování je níže...

Při objednávání si, prosím, vyberte daný druh papíru k tisku. Pokud chcete změnit design, stačí vše popsat v poznámce u objednávky.

Pokud si nebude vědět s něčím rady, pište na email info@amaluska.cz nebo dotaz připište také do poznámky k objednávce. Děkuji :-).

Dostupnost Dodání do měsíce (100 ks)
9 Kč / ks    
Kód produktu A-SP09
Značka Amáluška
Kategorie SVATBA
 

Nejjednodušší kartička ve tvaru vizitky s ostrými rožky. Vel. cca 5-7 x 8-10 cm (dle potřeby a délky textu).

Tisk je proveden na kartičku z přírodního kartonu Via 220 g/m2 ve třech odstínech - viz. foto níže. Není problém ale tisk vyhotovit i na hladké kartony, stačí vše poznamenat do poznámky k objednávce!

Pokud objednáváte i oznámení, budou všechny listiny vyhotoveny v jednom stylu, a vyrobeno jako svatební sada, tedy všechny tisky na shodný papír, včetně shodného fontu a barvy textu, pokud objednáváte samostatně, výběr papíru a stylu textu poznamenejte do poznámky k objednávce. Tisk může být i na hladké bílé či smetanové kartony!

via-laid-smet  via-laid-bily  via-felt

PŘÍPLATEK, který není v ceně, je za grafické zpracování textu a designu a to ve výši 200,- Kč na jeden font. Při objednávce nad 51 ks svatebního oznámení jsou grafické úpravy grátis, do 50 ks je sada zpoplatněna - prosím do objednávky si zadejte u svatebního oznámení danou položku do výběru. Pokud objednáváte více listin (např. jmenovky, pozvánky, oznámení...) je grafický poplatek jen jeden a platíte ho dle počtu oznámení. Pokud tedy objednáváte pouze poděkování je nutné poplatek Kč 200,- připočítat. (v ceně jsou grafické textové návrhy, včetně fotografie reálného vzorku oznámení či jiné listiny)

K poděkování je možno vyrobit i ostatní svatební listiny - oznámení, jmenovky, pozvánky, děkovné kartičky pro rodiče či svědky, harmonogram, menu, cedulky na stoly, dveře... dále svatební fotoalbum či památník, .... co jen si budete přát.

Níže soubory s výběrem textů a fontů:

podekovani svat hostum

fonty

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:
 
Využíváme soubory cookies, které nám pomáhají poskytovat a zlepšovat naše služby. Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi pravidly pro cookies.