Objednávky nyní vyřizuji s dodáním v druhé polovině září. Děkuji za pochopení.

Svatební jmenovka bez kvítku VINTAGE

Neohodnoceno
 
 
Dostupnost Dodání v září 2019 (100 ks)
19 Kč / ks    
Kód produktu A-SJVINT
Značka Amáluška
Kategorie Svatební jmenovky
 

...

Veškeré informace ohledně výroby svatebních listin, jednotlivé texty k výběru a styly textů najdete zde.

...

Pro všechny oblíbence přírodního stylu a romantiky je určeno svatební oznámení Vintage, z této sady je nabízená i jmenovka.

Jmenovka se skládá z několika vrstev papíru, které jsou k sobě lepeny různým způsobem, vrchní karta je lepena 3D páskou. Konečný efekt doplňují něžné kvítky z ručního papíru s perličkou uprostřed a zdobené rožky. Kvítek může být a nemusí - není v ceně, příplatek 2,-/ks! Karton k tisku o gramáži 240 g/m2  je možno kombinovat jako bílý nebo smetanový, ruční papír potom v široké škále barev. Smetanová perle uprostřed je neměnná, případně je možno vyměnit za libovolně zbarvený kamínek.

TIP: Rozlišení s květinkou a bez květinky je možno použít takto - pro ženy s květinkou pro muže bez :-).

Velikost jmenovky po přeložení je 8,5 x 6 cm.

PŘÍPLATEK, který není v ceně, je za grafické úpravy textu či případné změny designu a to ve výši 150,- Kč.  Při objednávce nad 50 ks svatebního oznámení jsou grafické úpravy grátis. Pokud objednáváte více listin (např. jmenovky, pozvánky, oznámení...) je grafický poplatek jen jeden, pokud objednáváte jen jmenovky je graf. poplatek stejný 150,-.

Jmenovku je možno vyrobit s libovolnými změnami. Jednotlivé typy svatebních sad lze mezi s sebou míchat, je tedy možno si vybrat oznámení toto a menu či jmenovku z jiné sady!

Všechny Vaše představy o jmenovkách prosím poznamenejte do poznámky k objednávce nebo pošlete na info@amaluska.cz! Pomohou Vám např. tyto body:

- jakou velikost bude mít jmenovka?

- na tisk je možno použít smetanový nebo bílý karton 240 g,

- barva a styl textu je možno měnit, stačí napsat Vaši představu a hlavně poslat seznam jmen na jmenovky!

- květinka může být a nemusí,

- květinky je možno měnit dle libosti, je možno doplnit i slunečnicemi či sedmikráskami,

- rožky si prosím vyberte,

- je možno použít i rovné rožky.

Upozornění: Dle případných změn bude upravena i cena.

Ke jmenovkám je možno vyrobit i ostatní svatební listiny - oznámení, pozvánky, děkovné kartičky, menu, cedulky na stoly, dveře... dále svatební kraftové fotoalbum či památník, .... co jen si jen  budete přát.

Více foto svatebních sad najdete zde.

 
Využíváme soubory cookies, které nám pomáhají poskytovat a zlepšovat naše služby. Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi pravidly pro cookies.