Svatební jmenovka klasická 5x6 cm

 

Univerzální jmenovka vhodná pro všechny příležitosti, barevnost je také libovolná... upravím dle vašich požadavků!

Dostupnost Dodání do měsíce (100 ks)
Můžeme doručit do
17.12.2020
15 Kč / ks    
Kód produktu A-SJ02
Značka Amáluška
Kategorie Svatební jmenovky
 

Tato svatební jmenovka je univerzální a je ji možno použít k různým typům oznámení, barevnost se vždy upravní dle svatby. Velikost po přeložení je cca 5-6 x 6-7 cm ... dle potřeby.

Tisk je proveden na kartičku z přírodního kartonu Via 220 g/m2 ve třech odstínech - viz. foto níže. Není problém ale tisk vyhotovit i na hladké kartony, stačí vše poznamenat do poznámeky k objednávce! Kartička s textem je 3D lepicí páskou připevněna k základu z papíru gr. 300. Seznam hostů napište do poznámky k objednávce nebo pošlete nejlépe jako holý text ve wordu či přímo v textu emailu na email info@amaluska.cz.

Pokud objednáváte i oznámení, budou všechny listiny vyhotoveny v jednom stylu, a vyrobeno jako svatební sada, tedy všechny tisky na shodný papír, včetně shodného fontu a barvy textu, pokud objednáváte samostatně, výběr papíru a stylu textu poznamenejte do poznámky k objednávce. Tisk může být i na hladké bílé či smetanové kartony!

via-laid-smet  via-laid-bily  via-felt

PŘÍPLATEK, který není v ceně, je za grafické zpracování textu a designu a to ve výši 200,- Kč na jeden font. Při objednávce nad 51 ks svatebního oznámení jsou grafické úpravy grátis, do 50 ks je sada zpoplatněna - prosím do objednávky si zadejte u svatebního oznámení danou položku do výběru. Pokud objednáváte více listin (např. jmenovky, pozvánky, oznámení...) je grafický poplatek jen jeden a platíte ho dle počtu oznámení. Pokud tedy objednáváte pouze pozvánky je nutné poplatek Kč 200,- připočítat. (v ceně jsou grafické textové návrhy, včetně fotografie reálného vzorku oznámení)

Ke jmenovkám je možno vyrobit i ostatní svatební listiny potřebné k hostině - děkovné kartičky, menu, harmonogram, cedulky na stoly, dveře... dále svatební fotoalbum či památník - svatební knihu .... co jen si budete přát.

Níže soubor s výběrem fontů:

fonty

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:
 
Využíváme soubory cookies, které nám pomáhají poskytovat a zlepšovat naše služby. Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi pravidly pro cookies.