V současné době dovyprodávám zásoby a víceméně nepřibírám nové zakázky, prodej pouze skladových výrobků, nové zakázky jen dle časových možností.

Svatební jmenovka KRAFT 5x9 cm

 
  • 1 z 3
 
Dostupnost Dodání do měsíce (146 ks)
Můžeme doručit do
15.1.2021
17 Kč / ks    
Kód produktu A-SJ01
Značka Amáluška
Kategorie Svatební jmenovky
 

Tato svatební jmenovka patří do sady ke svatebnímu oznámení Kraft. Není problém ji ale použít i k jiným typům oznámení, barevnost se vždy upravní dle svatby. Velikost po přeložení je cca 5-6 x 9-10 cm ... dle potřeby, je tedy větší než klasické drobné jmenovky.

Tisk je proveden na kartičku z přírodního kartonu Via 220 g/m2 ve třech odstínech - viz. foto níže. Není problém ale tisk vyhotovit i na hladké kartony, stačí vše poznamenat do poznámeky k objednávce! Kartička s textem je 3D lepicí páskou připevněna k základu z kraftového papíru gr. 300. Seznam hostů napište do poznámky k objednávce nebo pošlete nejlépe jako holý text ve wordu či přímo v textu emailu na email info@amaluska.cz.

Pokud objednáváte i oznámení, budou všechny listiny vyhotoveny v jednom stylu, a vyrobeno jako svatební sada, tedy všechny tisky na shodný papír, včetně shodného fontu a barvy textu, pokud objednáváte samostatně, výběr papíru a stylu textu poznamenejte do poznámky k objednávce. Tisk může být i na hladké bílé či smetanové kartony!

via-laid-smet  via-laid-bily  via-felt

PŘÍPLATEK, který není v ceně, je za grafické zpracování textu a designu a to ve výši 200,- Kč na jeden font. Při objednávce nad 51 ks svatebního oznámení jsou grafické úpravy grátis, do 50 ks je sada zpoplatněna - prosím do objednávky si zadejte u svatebního oznámení danou položku do výběru. Pokud objednáváte více listin (např. jmenovky, pozvánky, oznámení...) je grafický poplatek jen jeden a platíte ho dle počtu oznámení. Pokud tedy objednáváte pouze pozvánky je nutné poplatek Kč 200,- připočítat. (v ceně jsou grafické textové návrhy, včetně fotografie reálného vzorku oznámení)

Ke jmenovkám je možno vyrobit i ostatní svatební listiny potřebné k hostině - děkovné kartičky, menu, harmonogram, cedulky na stoly, dveře... dále svatební fotoalbum či památník - svatební knihu .... co jen si budete přát.

Níže soubor s výběrem fontů:

fonty

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:
 
Využíváme soubory cookies, které nám pomáhají poskytovat a zlepšovat naše služby. Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi pravidly pro cookies.