25.-29.11.2019 bude probíhat stěhování dílny, objednávky došlé v těchto dnech budou vyřízeny až v týdnu od 2.12.2019. Nové objednávky na výrobu již letos PŘIJÍMÁM s dodáním až v lednu 2020, nyní prodej pouze skladových zásob.

Svatební jmenovka RUSTIKAL

Neohodnoceno
 
Dostupnost Dodání do měsíce (20 ks)
19 Kč / ks    
Kód produktu A-SJKRAFT2
Značka Amáluška
Kategorie Svatební jmenovky
 

Tato svatební jmenovka patří do sady ke svatebnímu oznámení Rustikal. Není problém ji ale použít i k jiným typům a stylům, barevnost se vždy upravní dle svatby. Velikost po přeložení je cca 5-6 x 6-7 cm ... dle potřeby.

Tisk je proveden na kartičku z přírodního kartonu Via 220 g/m2 ve třech odstínech - viz. foto níže. Není problém ale tisk vyhotovit i na hladké kartony, použít jmenovku bez krajky nebo jiné změny, stačí vše poznamenat do poznámeky k objednávce! Pokud objednáváte i oznámení, budou všechny listiny vyhotoveny dle jeho výběru, a vyrobeno jako sada, tedy všechny tisky na shodný papír, včetně shodného fontu a barvy textu. Seznam hostů napište do poznámky k objednávce nebo pošlete nejlépe jako holý text ve wordu na email info@amaluska.cz.

Ještě jednou tedy: Pokud objednáváte vše jako sadu najednou, budou všechny tiskoviny vyhotoveny dle svatebního oznámení, pokud objednáváte samostatně, výběr papíru a stylu textu poznamenejte do poznámky k objednávce.

via-laid-smet  via-laid-bily  via-felt

PŘÍPLATEK, který není v ceně, je za grafické zpracování textu a designu a to ve výši 200,- Kč. Při objednávce nad 51 ks svatebního oznámení jsou grafické úpravy grátis, do 50 ks je sada zpoplatněna - prosím do objednávky si zadejte danou položku ve výběru. Pokud objednáváte více listin (např. jmenovky, pozvánky, oznámení...) je grafický poplatek jen jeden a to dle počtu oznámení. Pokud objednáváte pouze jmenovky je nutné poplatek ale připočítat. UPOZORNĚNÍ: v ceně je pouze jeden návrh ve vybraném fontu, pokud jich budete chtít více, každý je za 200,-. Výroba je vždy započata až po korekturách všech textů.

Ke jmenovkám je možno vyrobit i ostatní svatební listiny potřebné k hostině - děkovné kartičky, menu, cedulky na stoly, dveře... dále svatební kraftové fotoalbum či památník - svatební knihu .... co jen si budete přát.

Níže soubor s výběrem fontů:

fonty

 
Využíváme soubory cookies, které nám pomáhají poskytovat a zlepšovat naše služby. Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi pravidly pro cookies.