V současné době dovyprodávám zásoby a víceméně nepřibírám nové zakázky, prodej pouze skladových výrobků, nové zakázky jen dle časových možností.

Svatební karta Svatební dary 10x10,5 cm

 
Novinka Efekt lupa
  • 1 z 5
 

Podrobný popis svatební karty je níže...

Při objednávání si, prosím, vyberte daný druh papíru k tisku. Pokud chcete změnit design, stačí vše popsat v poznámce u objednávky.

Pokud si nebude vědět s něčím rady, pište na email info@amaluska.cz nebo dotaz připište také do poznámky k objednávce. Děkuji :-).

Dostupnost Dodání do měsíce (90 ks)
Můžeme doručit do
18.1.2021
17 Kč / ks    
Kód produktu A-P07
Značka Amáluška
Kategorie Svatební pozvánky a jiné kartičky
 

Tato svatební kartička je klasicky určena ke svatebnímu oznámení LASER. Lze ji ale možno využít i ke všem ostatním druhům oznámení, upraví se dle jeho barevnosti. Velikost je jen přibližná cca 10 x 10,5 cm ... upravena vždy dle délky textu a velikosti oznámení.

Tisk je proveden na kartičku z přírodního kartonu Via 220 g/m2 ve třech odstínech - viz. foto níže. Není problém ale tisk vyhotovit i na hladké kartony, stačí vše poznamenat do poznámeky k objednávce! Kartička s textem je nalepene 3D lepicí páskou na kraftový hnědý karton gr. 300 nebo karton s jinou barvou.

Pokud objednáváte i oznámení, budou všechny listiny vyhotoveny v jednom stylu, a vyrobeno jako svatební sada, tedy všechny tisky na shodný papír, včetně shodného fontu a barvy textu, pokud objednáváte samostatně, výběr papíru a stylu textu poznamenejte do poznámky k objednávce. Tisk může být i na hladké bílé či smetanové kartony!

via-laid-smet  via-laid-bily  via-felt

PŘÍPLATEK, který není v ceně, je za grafické zpracování textu a designu a to ve výši 200,- Kč na jeden font. Při objednávce nad 51 ks svatebního oznámení jsou grafické úpravy grátis, do 50 ks je sada zpoplatněna - prosím do objednávky si zadejte u svatebního oznámení danou položku do výběru. Pokud objednáváte více listin (např. jmenovky, pozvánky, oznámení...) je grafický poplatek jen jeden a platíte ho dle počtu oznámení. Pokud tedy objednáváte pouze tyto kartičky je nutné poplatek Kč 200,- připočítat. (v ceně jsou grafické textové návrhy, včetně fotografie reálného vzorku oznámení)

K této kartičce je možno vyrobit i ostatní svatební listiny - oznámení, jmenovky, pozvánky, děkovné kartičky, menu, harmonogramy, cedulky na stoly, dveře... dále svatební  fotoalbum či památník, .... co jen si budete přát.

Níže soubory s výběrem textů a fontů:

svatebni dary

fonty

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:
 
Využíváme soubory cookies, které nám pomáhají poskytovat a zlepšovat naše služby. Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi pravidly pro cookies.