SLEVY na kreativní materiál až do 35 % !!!

Svatební pozvánka RUSTIKAL 6x13,5 cm

 
  • 1 z 4
 

Podrobný popis svatební pozvánky je níže...

Při objednávání si, prosím, vyberte daný druh papíru k tisku. Pokud chcete změnit design, stačí vše popsat v poznámce u objednávky.

Pokud si nebude vědět s něčím rady, pište na email info@amaluska.cz nebo dotaz připište také do poznámky k objednávce. Děkuji :-).

Dostupnost Dodání do měsíce (50 ks)
17 Kč / ks    
Kód produktu A-P05
Značka Amáluška
Kategorie Svatební pozvánky a jiné kartičky
 

Toto svatební pozvání je větší velikosti a je klasicky určeno ke svatebnímu oznámení Rustikal. Je ho ale možno využít i ke všem ostatním druhům oznámení, které mají šířku 13,5 cm. Druhá velikost jecca 6 cm, může být i malinko menší či větší. Tuto velikost pozvánky používají snoubenci také často pro různé krátké oznámení ohledně darů, pokynů ke svatbě a jiné informací.

Kartička může být i oboustranná, tedy informace nalepené z obou stran. Zde se cena pohybuje okolo 22,-/ks.

Tisk je proveden na kartičku z přírodního kartonu Via 220 g/m2 ve třech odstínech - viz. foto níže. Není problém ale tisk vyhotovit i na hladké kartony, stačí vše poznamenat do poznámeky k objednávce! Kartička s textem je nalepene 3D lepicí páskou na kraftový hnědý karton gr. 300. Klasicky má pozvánka ostré rožky, není problém ji ale za příplatek 5,-/ks vyhotovit s rožky oblými.

Pokud objednáváte i oznámení, budou všechny listiny vyhotoveny v jednom stylu, a vyrobeno jako svatební sada, tedy všechny tisky na shodný papír, včetně shodného fontu a barvy textu, pokud objednáváte samostatně, výběr papíru a stylu textu poznamenejte do poznámky k objednávce. Tisk může být i na hladké bílé či smetanové kartony!

via-laid-smet  via-laid-bily  via-felt

Velikost 13,5 x 6-6,5 cm. Pozor je větší - je shodná se šířkou oznámení Rustikal!

PŘÍPLATEK, který není v ceně, je za grafické zpracování textu a designu a to ve výši 200,- Kč na jeden font. Při objednávce nad 51 ks svatebního oznámení jsou grafické úpravy grátis, do 50 ks je sada zpoplatněna - prosím do objednávky si zadejte u svatebního oznámení danou položku do výběru. Pokud objednáváte více listin (např. jmenovky, pozvánky, oznámení...) je grafický poplatek jen jeden a platíte ho dle počtu oznámení. Pokud tedy objednáváte pouze pozvánky je nutné poplatek Kč 200,- připočítat. (v ceně jsou grafické textové návrhy, včetně fotografie reálného vzorku oznámení)

K pozvání je možno vyrobit i ostatní svatební listiny - oznámení, jmenovky, pozvánky, děkovné kartičky, menu, cedulky na stoly, dveře... dále svatební kraftové fotoalbum či památník, .... co jen si budete přát.

Níže soubory s výběrem textů a fontů:

pozvání na hostinu

fonty

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:
 
Využíváme soubory cookies, které nám pomáhají poskytovat a zlepšovat naše služby. Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi pravidly pro cookies.