Objednávky nyní vyřizuji s dodáním v druhé polovině září. Děkuji za pochopení.

Svatební pozvánka KLASSIK

Neohodnoceno
 
 
Dostupnost Dodání v září 2019 (100 ks)
18 Kč / ks    
Kód produktu A-SPKLASSIK1
Značka Amáluška
Kategorie Svatební pozvánky
 

...

Veškeré informace ohledně výroby svatebních listin, jednotlivé texty k výběru a styly textů najdete zde.

...

Pozvánka je vyrobena z kvalitního bavlněného ručního papíru s ražbou a gramáží 200 g/mv různých pastelových odstínech. Patří ke svatebnímu oznámení KLASSIK. Je možno vybírat také z nabídky ručních papírů u svatebního oznámení Harmonie a Melodie.Tisk je vždy proveden v barvě ručního papíru na bílý nebo smetanový karton gram. 240 g/m2. Karta s tiskem je navíc ozdobena krajkovými výseky v rozích.

Velikost pozvánky 9x6 cm.

PŘÍPLATEK, který není v ceně, je za grafické úpravy textu či případné změny designu a to ve výši 150,- Kč. Při objednávce nad 50 ks svatebního oznámení jsou grafické úpravy grátis. Pokud objednáváte více druhů svatebních tiskovin, poplatek je jen jeden, pokud objednáváte jen pozvánky poplatek je stejný Kč 150,-.

Pozvánky je možno vyrobit s libovolnými změnami. Jednotlivé typy svatebních sad lze mezi s sebou míchat, je tedy možno si vybrat oznámení toto a menu či jmenovku z jiné sady!

Všechny Vaše představy prosím poznamenejte do poznámky k objednávce nebo pošlete na info@amaluska.cz! Pomohou Vám např. tyto body:

- jakou velikost bude mít  pozvánka v cm?

- namísto tisku na bílý karton, je možno provést tisk na bílý karton s texturou či na smetanový karton,

- barva a styl textu je možno měnit, stačí napsat Vaši představu a poslat text!

- je možno použít ostré rožky, nebo rožky změnit do jiného designu.

Upozornění: Dle případných změn bude upravena i cena.

Ke pozvánkám je možno vyrobit i ostatní svatební listiny - oznámení, jmenovky, děkovné kartičky, menu, cedulky na stoly, dveře... dále svatební kraftové fotoalbum či památník, .... co jen si jen  budete přát.

Více foto svatebních sad najdete zde.

 
Využíváme soubory cookies, které nám pomáhají poskytovat a zlepšovat naše služby. Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi pravidly pro cookies.