Objednávky nyní vyřizuji s dodáním v druhé polovině září. Děkuji za pochopení.

Svatební pozvánka KRAFT

Neohodnoceno
 
 
Dostupnost Dodání v září 2019 (70 ks)
16 Kč / ks    
Kód produktu A-SPKRAFT1
Značka Amáluška
Kategorie Svatební pozvánky
 

Toto svatební pozvání je klasicky určeno k svatebnímu oznámení Kraft. Je ho ale možno využít i ke všem ostatním druhům oznámení. Upravíme se dle barevnosti oznámení.

Tisk je proveden na kartičku z přírodního kartonu Via 220 g/m2 ve třech odstínech - viz. foto níže. Není problém ale tisk vyhotovit i na hladké kartony, stačí vše poznamenat do poznámeky k objednávce! Pokud objednáváte i oznámení, budou všechny listiny vyhotoveny dle jeho výběru, a vyrobeno jako sada, tedy všechny tisky na shodný papír, včetně shodného fontu a barvy textu.

Ještě jednou tedy: Pokud tedy objednáváte vše jako sadu najednou, budou všechny tiskoviny vyhotoveny dle svatebního oznámení, pokud objednáváte samostatně, výběr papíru a stylu textu poznamenejte do poznámky k objednávce.

via-laid-smet  via-laid-bily  via-felt

Velikost 10,5x6 cm. Velikost je možno upravit dle vašich potřeb. Pozvánka má ostré rožky.

PŘÍPLATEK, který není v ceně, je za grafické zpracování textu a designu a to ve výši 200,- Kč. Při objednávce nad 51 ks svatebního oznámení jsou grafické úpravy grátis, do 50 ks je sada zpoplatněna - prosím do objednávky si zadejte danou položku ve výběru. Pokud objednáváte více listin (např. jmenovky, pozvánky, oznámení...) je grafický poplatek jen jeden a to dle počtu oznámení. Pokud objednáváte pouze pozvánky je nutné poplatek ale připočítat. UPOZORNĚNÍ: v ceně je pouze jeden návrh ve vybraném fontu, pokud jich budete chtít více, každý je za 200,-.

K pozvání je možno vyrobit i ostatní svatební listiny - oznámení, jmenovky, pozvánky, děkovné kartičky, menu, cedulky na stoly, dveře... dále svatební kraftové fotoalbum či památník, .... co jen si budete přát.

Níže soubory s výběrem textů a fontů:

pozvání na hostinu

fonty

 
Využíváme soubory cookies, které nám pomáhají poskytovat a zlepšovat naše služby. Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi pravidly pro cookies.