V současné době není možno odesílat objednávky se zadanou platbou dobírkou či v hotovosti. Je umožněn převod částky pouze na účet! Vše je jen dočasné na dobu karantény kvůli koronaviru. Děkuji za pochopení.

Svatební pozvánka

Neohodnoceno
 

Podrobný popis svatební pozvánky je níže...

Při objednávání si, prosím, vyberte daný druh papíru k tisku. Pokud chcete změnit design, stačí vše popsat v poznámce u objednávky.

Pokud si nebude vědět s něčím rady, pište na email info@amaluska.cz nebo dotaz připište také do poznámky k objednávce. Děkuji :-).

Dostupnost Dodání do měsíce (100 ks)
7 Kč / ks    
Kód produktu A-SP2
Značka Amáluška
Kategorie Svatební pozvánky
 

Jednoduché pozvání ve tvaru vizitky s ostrými rožky. Vel. cca 5-6 x 8-9 cm (dle potřeby a délky textu).

Tisk je proveden na kartičku z přírodního kartonu Via 220 g/m2 ve třech odstínech - viz. foto níže. Není problém ale tisk vyhotovit i na hladké kartony, stačí vše poznamenat do poznámeky k objednávce! Pokud objednáváte i oznámení, budou všechny listiny vyhotoveny dle jeho výběru, a vyrobeno jako sada, tedy všechny tisky na shodný papír, včetně shodného fontu a barvy textu.

Ještě jednou tedy: Pokud tedy objednáváte vše jako sadu najednou, budou všechny tiskoviny vyhotoveny dle svatebního oznámení, pokud objednáváte samostatně, výběr papíru a stylu textu poznamenejte do poznámky k objednávce.

via-laid-smet  via-laid-bily  via-felt

Velikost 8x5 cm,  klasická velikost vizitky. Velikost je možno upravit dle vašich potřeb. Pozvánka má oblé rožky.

PŘÍPLATEK, který není v ceně, je za grafické zpracování textu a designu a to ve výši 200,- Kč. Při objednávce nad 51 ks svatebního oznámení jsou grafické úpravy grátis, do 50 ks je sada zpoplatněna - prosím do objednávky si zadejte danou položku ve výběru. Pokud objednáváte více listin (např. jmenovky, pozvánky, oznámení...) je grafický poplatek jen jeden a to dle počtu oznámení. Pokud objednáváte pouze pozvánky je nutné poplatek připočítat. UPOZORNĚNÍ: v ceně je pouze jeden návrh ve vybraném fontu, pokud jich budete chtít více, každý je za 200,-.

K pozvání je možno vyrobit i ostatní svatební listiny - oznámení, jmenovky, pozvánky, děkovné kartičky, menu, cedulky na stoly, dveře... dále svatební kraftové fotoalbum či památník, .... co jen si budete přát.

Níže soubory s výběrem textů a fontů:

pozvání na hostinu

fonty

 
Využíváme soubory cookies, které nám pomáhají poskytovat a zlepšovat naše služby. Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi pravidly pro cookies.